Cena brutto urządzenia z montażem:


8482 

Wariant mocy: *
Wybierz koszty montażu: *

Dowiedz się więcej


Autoryzowany partner          

                         

                                                                          

                                                                               

                                             
                                                                                                                                                 
                                                                                

       

                                                                                    

                                                                                    

JADE Plus

Klimatyzator ścienny (R32)

                                                                                                                        

Nowoczesne wzornictwo w połączeniu z zaawansowanym systemem oczyszczania powietrza. Klimatyzatory JADE Plus posiadają filtr IFD, który dba o czyste powietrze, zaawansowana siatka filtrująca zapewnia wysoką zdolność usuwania zanieczyszczeń w powietrzu – Klimatyzator i oczyszczacz powietrza 2 w 1. Wydajność oczyszczania powietrza powietrza jest równie wysoka jak w przypadku procesjonalnych oczyszczaczy powietrza dostępnych na rynku. Dodatkowo urządzenia posiadają funkcję Self Clean, która jest odpowiedzialna za usuwanie zanieczyszczeń i bakterii gromadzących się na wymienniku, zarówno w jednostce wewnętrznej i zewnętrznej. W standardzie klimatyzatory JADE posiadają sterowanie Wi-Fi -pozwala to na kontrolowanie pracy klimatyzatora za pomocą smartfona lub tabletu połączonego z Internetem. Dzięki kompaktowej budowie i nowatorskiej technologii optymalizacji hałasu, urządzenie pracuje na poziomie głośności nawet do 15dB.

                                                                                                                       

Dostępne modele:

  • 2,6/3,2 kW
  • 3,5/4,2 kW
  • 5,2/6,0 kW

                                  

                                  

  Pobierz specyfikację techniczną :   2021_jade_plus_split.pdf
 Pobierz cennik usług montażowych:  cennik usług

          

Sterowanie Wi-Fi                                                                                                              

Sterowanie klimatyzatorem lub systemem klimatyzacji przy użyciu smartfona lub tabletu połączonego z Internetem. Zdalne sterowanie pozwala włączyć chłodzenie w upalne dni zanim wrócisz do domu. Codzienne sytuacje, które towarzyszą nam w życiu są inspiracją marki Haier do tworzenia inteligentnych rozwiązań. Sterowanie Wi-Fi jest proste i intuicyjne. Ustawianie parametrów pracy klimatyzatora jest możliwe za pomocą dedykowanej aplikacji na urządzeniu mobilnym. Gwarantuje to dostęp do prawie wszystkich funkcji klimatyzatora. Co ważne, aplikacja pozwala na konfigurację wielu urządzeń. Dodatkowo system sterowania Wi-Fi umożliwia tworzenie harmonogramów pracy, np. tygodniowego oraz monitorowanie zużycia energii elektrycznej przez domowy system. W klimatyzatorach Haier istnieje możliwość zastosowania różnych typów sterowania bezprzewodowego i przewodowego.
56° Steri Clean

Funkcja 56°C Steri Clean skutecznie zabija bakterie i wirusy poprzez podgrzanie wymiennika ciepła do temperatury 56°C przez 30 minut. Dezynfekcja ciepłem jest skuteczna w zwalczaniu zanieczyszczeń, które mogą osiadać na powierzchni wymiennika ciepła. Utrzymanie wysokiej temperatury przez ponad 30 minut stwarza zabójcze warunki dla bakterii i wirusów. Technologia 56°C Steri Clean jest odpowiedzialna za oczyszczanie urządzenia co bezpośrednio przekłada się na jakość powietrza z klimatyzatora. (Funkcja dostępna z poziomu aplikacji)bbbbbbbbb

Self Clean 
Self Clean to technologia samoczyszcząca, która umożliwia sprawniejsze i wygodniejsze użytkowanie klimatyzatora. To rozwiązanie polega na usuwaniu gromadzących się zanieczyszczeń na parowniku. Wilgotne powietrze zamrażane na powierzchni wymiennika ciepła usuwa osad w momencie rozmrażania. Zabrudzenia gromadzące się na wymienniku podczas pracy klimatyzatora sprzyjają rozwojowi bakterii, wpływają na jakość powietrza w pomieszczeniu i obniżają zdolność chłodniczą nawet o 15-30%. Self Clean zapewnia wysoką wydajność energetyczną i zachowuje urządzenie w czystości.


Bardzo cicha praca 15 dB(A)                                                                                         

Bardzo cicha praca klimatyzatorów Haier została osiągnięta dzięki zoptymalizowanym kanałom przepływu powietrza oraz po przez zoptymalizowany przekrój wentylatora. Klimatyzatory Haier pracują z poziomem hałasu obniżonym nawet do 20 dB(A), dzięki temu  mogą być używane w nocy, dbając o komfort użytkowników jednocześnie nie zakłócając snu. Dodatkowo klimatyzatory posiadają różne tryby pracy, np. tryb QUIET, który oferuje pracę klimatyzatora na możliwie najniższym poziomie hałasu.


Self Purify / Filtr IFD

Technologia Self Purify wraz z zaawansowanym filtrem IFD skutecznie oczyszcza powietrze w klimatyzowanym pomieszczeniu. Elektrostatyczna siatka filtrująca IFD zapewnia większą zdolność usuwania zanieczyszczeń w powietrzu.

Precyzyjne osuszanie

Precyzyjna kontrola temperatury i wilgotności utrzymuje komfortowe.

Precyzyjna nastawa temperatury

Precyzyjna nastawa temperatury z dokładnością do 0,5°C, pozwala osiągnąć większy komfort i oszczędność energii.

Self Hygiene

Antybakteryjna powłoka z nanocząsteczkami srebra nałożona na komponenty  kanału cyrkulacji powietrza w urządzeniu, zapobiega rozwojowi pleśni i bakterii.  Funkcja odpowiedzialna za oczyszczanie urządzenia.

Przepływ powietrza 3D

Przepływ powietrza z klimatyzatora jest ukierunkowywany za pomocą żaluzji  przepływu powietrza, które kierują nawiew od lewej do prawej oraz z góry na dół.

Utrzymanie temperatury 10°C

Funkcja umożliwia ustawienie klimatyzatora tak, aby włączył się, gdy temperatura wewnętrzna spadnie poniżej 10°C.

Funkcja Osuszania

Podczas pracy w trybie DRY (osuszania), klimatyzator automatycznie dopasowuje prędkość pracy silnika wentylatora, w zależności od różnicy pomiędzy temp. zadaną, a temp. panującą w pomieszczeniu, tak aby uzyskać właściwy stopień osuszania.


Tryb Turbo Cooling

Tryb Turbo Cooling pozwala użytkownikom cieszyć się  chłodem w pomieszczeniu w znacznie krótszym czasie.


Komfortowy sen

Tryb komfortowy sen utrzymuje prace urządzenia na możliwie niskim poziomie  hałasu oraz dostosowuje temperaturę do optymalnego odpoczynku.


Silny przepływ powietrza

Ulepszony wentylator i kanał przepływu powietrza klimatyzatora pozwalają osiągnąć do 25% silniejszy nawiew.


Grzanie do -20°C

Specjalna konstrukcja urządzenia umożliwia ogrzewanie pomieszczenia przy temperaturze zewnętrznej osiągającej nawet -20°C.


Chłodzenie do -20°C

Specjalna konstrukcja urządzenia daje możliwość chłodzenia pomieszczenia przy temperaturze zewnętrznej osiągającej nawet -20°C.


Tryb Quiet

Wybór funkcji QUIET na sterowniku spowoduje, że klimatyzator będzie pracował w trybie cichym.


Ochrona 3-minutowa

Ochrona 3-minutowa sprężarki zwiększa jej żywotność i pozwala uniknąć jej uszkodzenia.


Inteligentne odszranianie

Proces inteligentnego odszraniania zapewnia komfort użytkowników w trybie grzania w trudnych  warunkach atmosferycznych.


5-stopniowa regulacja wentylatora

Komfortowy przepływ powietrza w każdych warunkach, regulowany za pomocą pilota w 5 trybach prędkości wentylatora: silny, średni, słaby, cichy i automatyczny.


Ciepły start

W przypadku rozpoczęcia pracy w trybie grzania lub zmiany trybu z chłodzenia na grzanie, urządzenie nie będzie wydmuchiwać powietrza lub będzie je wydmuchiwać z bardzo małą prędkością, aby uniknąć nawiewu zimnego powietrza.


Regulacja żaluzji w pionie

Silnik krokowy umożliwia regulację ruchu żaluzji poziomych w pionie, dając szerszy przepływ powietrza. W momencie wyłączenia jednostki, żaluzje zamykają się automatycznie.


Czujnik ECO

Czujnik ruchu bada obecność człowieka pozwalając na oszczędzanie energii.


Sterowanie przewodowe (opcja)

Jednostka wewnętrzna sterowana za pomocą zestawu do sterowania przewodowego.


Karta ON-OFF (opcja)

Karta ON-OFF pozwala sterować systemem z dowolnego miejsca budynku. Wygoda w stosowaniu i zarządzaniu urządzeniem powoduje stosowanie jej w budynkach hotelowych i powierzchniach komercyjnych. (Możliwość podłączenia)


Wyświetlacz LED 

Wyjątkowa konstrukcja panelu i wyświetlacza LED umożliwia pokazywanie stanu i/lub funkcji pracy. Wyświetlacz jest niewidoczny, gdy klimatyzator jest wyłączony.


Zdejmowana pokrywa

Wystarczy zdjąć dekoracyjną pokrywę, by instalator mógł podłączać przewody rurowe i kable.


Łatwa naprawa silnika

Łatwy dostęp do podzespołu, co pozwala na szybką wymianę części.


2-drogowe podłączenie rur

Istnieje możliwość instalacji przewodów rurowych w 2 kierunkach, prawym i lewym.


Autodiagnoza

Wyświetlacz LED umiejscowiony na jednostce wewnętrznej sygnalizuje kod błędu.


Trwały PCB

Klimatyzatory zostały poddane testom na pracę w ciężkich warunkach atmosferycznych m.in. przy temperaturze otoczenia 95°C lub wilgotności 85%. Takie badanie odpowiada eksploatacji przez około 10 lat w warunkach standardowych


Zintegrowana konstrukcja

Zoptymalizowana konstrukcja jednostki zewnętrznej łącząca w całość podstawę, misę drenażową oraz ramę obudowy tak, aby podnieść poziom niezawodności oraz zmniejszyć/ograniczyć wibracje.


Pokrywa zaworu

Konstrukcja pokrywy zaworu przykrywa zarówno blok przyłączeniowy przewodów elektrycznych jak i zawór odcinający. Zapewnia to bezpieczeństwo przy zachowaniu estetycznego wyglądu.Wbudowana pompka skroplin

Urządzenia posiadają wbudowaną pompkę skroplin o wysokiej zdolności podnoszenia,co pozwala na łatwe projektowanie instalacji oraz brak potrzeby dokupywania dodatkowego osprzętu.


PID

System regulacji sprężarki PID umożliwia szybsze i dokładniejsze uzyskanie zadanej temperatury w pomieszczeniu. System reaguje na różnice rzędu 0,1°C.


Technologia inwerterowa

Technologia inwerterowa zapewnia utrzymanie komfortowej temperatury bez konieczności ciągłego włączania i wyłączania sprężarki w jednostce zewnętrznej.


1W Standby

Poprzez optymalizację oprogramowania sterującego, zużycie energii w trybie Standby (czuwania) zostało obniżone z 8W do 1W, osiągając 88% poziom energooszczędności.


Silnik DC

Silnik prądu stałego DC zapewnia niezawodne działanie z dużo większą oszczędnością energii i niższym poziomem hałasu.


Sprężarka DC

Sprężarka prądu stałego DC pozwala zmniejszyć straty energii i uzyskać niższy pobór mocy, aby osiągnąć znacznie wyższą wydajność klimatyzatora.


Regulator czasowy 24h

Funkcja regulatora czasowego służy do ustawienia czasu włączania i wyłączania urządzenia do 24 godzin.


Tryb auto DIY

Tryb auto pozwala ustawić wartość temperatury, dla której klimatyzator będzie automatycznie regulować swój tryb pracy.


Blue Fin

Hydrofilowa folia aluminiowa umożliwia gładki przepływ kondensatu wody, tak aby zagwarantować lepsze osiągi oraz ma działanie antykorozyjne.


Auto restart

Funkcja pozwala na automatyczne przywrócenie wszystkich ostatnich parametrów klimatyzatora po nagłym zaniku napięcia

Wifi
+
Bardzo cicha praca
+
Self Clean
+
Wyświetlacz LED
+
Czujnik ruchu
+
Klasa energetyczna - ogrzewanie
A++